> PRACA > Skawina

Technik Utrzymania Ruchu w Skawina, Małopolskie sprżedam

Zakres obowiązków: Praca zmianowa (system 4 brygadowy); Systematyczny i kompleksowy dozór maszyn i urządzeń; Operacyjne usuwanie awarii maszyn i urządzeń; Wykonywanie prewencyjnego utrzymania ruchu zgodnie z instrukcjami UR; Wykonywanie regeneracji maszyn i urządzeń; Obsługa maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji; Zaangażowanie w ciągłe ulepszanie w ramach określonego obszaru produkcyjnego. Wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne (technik elektryk /automatyk/ elektromechanik/mechatronik); Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń; Zdolności manualne; Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej do 1kV) oraz gazowe; Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych; Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowym środowisku; Umowa o pracę – pełny etat; Pracę w systemie zmianowym.

Detale ogłoszenia: Technik Utrzymania Ruchu
Sprzedawca: Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Skawina